w

Szokujący atak w niemieckim szpitalu. Afgańczyk dźgnął nożem ciężarną polkę.

Kilka dni temu na oddziale ginekologiczno-położniczym w jednym z niemieckich szpitali doszło do  mrożącego krew w żyłach zajścia.

To tam właśnie do 25-letniej Polki w zaawansowanej ciąży przyszedł Afgańczyk, z którym kobieta zaczęła się kłócić. W pewnym momencie wściekły mężczyzna złapał za nóż i zaatakował ciężarną, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Zakrwawiona kobieta potrzebowała pilnej operacji by uratować życie zarówno jej jak i dziecka. Niestety mimo starań lekarzy życie malucha nie udało się uratować. Zgodnie z informacjami podanymi przez media, para poznała się osobiście.

afgan

Mężczyzna przyjechał do kraju kilka lat wcześniej i od tej pory Ubiega się o azyl jednak do dnia dzisiejszego nie uzyskał. Najistotniejszym faktem jest jednak to że to właśnie on był ojcem zamordowanego dziecka. Napastnik został zatrzymany przez policję na stacji kolejowej. Po zatrzymaniu oskarżonego o zabójstwo dziecka usiłowanie zabójstwa jego 25-latki. Poszkodowana kobieta jest bardzo złym stanie psychicznym bo nie może pogodzić się ze stratą malucha.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik