w

Tak narkotyki zniszczyły te znane gwiazdy! [GALERIA]

Używki to dla wielu znanych osób wielki problem, który często jednak jest pożywką dla większości plotkarskich mediów. Jak pokazują wykonane wśród celebrytów badania, jedynie od 8 do 12% gwiazd, zmagających się z tym uzależnieniem jawnie i publicznie przyznało się do tego, z jakim problemem się zmagają.

Można stwierdzić, że życie celebrytów to ciągłe pasmo wzlotów i upadków, które dość często są komentowane i oceniane, z czym wiele z nich nie do końca sobie radzi. Wtedy zwykle w ich życiu pojawiają się środki odurzające, które jedynie pozornie pomagają im walczyć ze swoimi problemami. Wielu z nich po fakcie wprost mówi, że miało w swoim życiu styczność z używkami, a część z nich po dziś dzień prowadzi nieustanną walkę z tym wyniszczającym nałogiem. A to, jak bardzo potrafi być wyniszczający ten nałóg, dowiedziały się gwiazdy z poniższej galerii. Zobaczcie zatem sami, jak bardzo zmieniły się te osoby, które zgubiły w życiu i zeszły na drogę nałogu.

Macaulay Culkin – aktor rozpoznawany z roli Kevina w popularnym bożonarodzeniowym hicie przez wiele lat zmagał się z problemami związanymi z uzależnieniem tak samo od alkoholu, jak i środków odurzających. W tym czasie nie wyglądał on najlepiej, a w pewnym momencie lekarze prognozowali mu zaledwie pół roku życia. Na szczęście odtwórca tytułowego Kevina w filmie „Kevin sam w domu” otrząsnął się z nałogu i sprowadził swoje życie na odpowiednie tory.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego zdjęcia…