w

Tak wyglądają 50-letnie kobiety w różnych krajach. Różnice są widoczne gołym okiem! [Galeria]

Często mawia się, że prawdziwe piękno nie liczy lat, dość popularnym jest także powiedzenie, że kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza. Ciężko się z tym nie zgodzić, jednak jak się okazuje nie dla wszystkich kobiet upływ czasu jest tak samo łaskawy.

Niedawno z inicjatywy użytkowników pewnego portalu internetowego powstała galeria  zdjęć kobiet mających dokładnie 50 lat z różnych zakątków naszej planety. Dzięki tej niecodziennej akcji powstał bardzo ciekawy zbiór zdjęć pokazujących, jak bardzo różnią się kultury i moda w różnych częściach Ziemi. Nie bez znaczenia zostaje tu także genetyka – ma ona znaczny wpływ na to, jak człowiek dojrzewa i zmienia się przez lata oraz jak bardzo wiek daje mu się we znaki. Mimo wszystko każdy z przypadków łączy jedna, niesamowita rzecz – wspaniały uśmiech!

 

 

Finlandia – ciężko odróżnić która z kobiet na zdjęciu to córka, a która to matka! Może to po prostu efekt dbania o siebie, a może genetyka i kwestia uwarunkowań biologicznych osób mieszkających w tamtym regionie. Jedno jest jednak pewne – we Finlandii kobiet po 50 roku życia humor nie opuszcza, a każdą wolną chwilę starają się spędzić na wolnym powietrzu z bliskimi – i mają ku temu świetne warunki!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, przy przejść do kolejnego zdjęcia

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik