w

Tak zmieni się Twój organizm, kiedy skończysz z TYM! Skutki okazują się bardzo szkodliwe!

Zwykle każdy z nas wykonując codzienne czynności nie zdaje sobie sprawę, jak bardzo ich wykonywanie ma wpływ na nasze życie. Mowa tu nie tylko o czynnościach stricte wykonywanych przez nas fizycznie, ale także o czynnościach wynikających z naszej fizjologii, które jak się okazuje są niezwykle ważne dla poprawnego funkcjonowania naszego ciała.

W dzisiejszym świecie ludzie prowadzą bardzo szybkie życie, przez co brakuje im czasu na to, co najważniejsze – rodzinę, rozrywkę oraz odpoczynek. Wiele osób ze względu na swój tryb życia nie ma także czasu na życie intymne, co jest ogromnym błędem. Życie intymne bowiem przez wielu postrzegane jest jedynie jako chwila przyjemności. Okazuje się bowiem, ze jest zupełnie inaczej. Niesie ono za sobą wiele zalet, których większość z nas nie jest świadomych do czasu, kiedy życie łóżkowe praktycznie przestanie funkcjonować, a w naszym ciele zaczną pojawiać się znaczące zmiany spowodowane jego brakiem.

 

 

Wiele badań prowadzonych przez najlepszych ekspertów z całego świata potwierdza, że brak kontaktów intymnych przez okres co najmniej jednego tygodnia bądź dłużej niesie za sobą wiele negatywnych następstw, których warto, abyśmy byli świadomi. Zebraliśmy dla was zatem najważniejsze z nich, tak abyście dowiedzieli się, z czym może wiązać się dłuższa abstynencja łóżkowa.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnej strony!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik