w

Takich snów nigdy nie powinno się ignorować. Mają one bardzo ważne znaczenie!

Ludzki mózg to bardzo niezwykła i jednocześnie zaskakująca jednostka. Posiada jedną bardzo wyjątkową cechą, a mianowicie jest w stanie dokonywać projekcji snów, które są wytworami naszej wyobraźni i towarzyszą nam od narodzin aż do śmierci. Wiele osób jednak ma spory problem z ich zapamiętywaniem i już chwilę po przebudzeniu nie pamiętają tego, o czym nie tak dawno śnili.

Jest to jednak spory błąd, bo jak się okazuje sny to coś więcej niż tylko wytwory naszej wyobraźni. Okazuje się, że sny mogą nieść za sobą pewne przesłania i być silnie związane z naszą sytuacją, emocjami, aktualnym stanem, a także nadchodzącymi wydarzeniami. Są nawet specjaliści, którzy potrafią dokonać interpretacji snów innych osób, skupiając się na pewnych symbolach. Zaznaczają oni, że w snach pojawiają się pewne wyjątkowe symbole, których nie wolno bagatelizować, i którym zawsze należy się dokładnie przyjrzeć. Warto też znać ich znaczenie, gdyż zdarza się, ze z pozoru negatywny motyw pojawiający się w snach może zwiastować coś całkowicie pozytywnego. Poznajcie zatem najpopularniejsze z nich.

 

 

Ogień – wizja płomieni ogarniających czy to budynek, czy też po prostu paleniska może wydawać się złym omenem, jednak nie do końca tak jest. Ogień we śnie może oznaczać, ze od dłuższego czasu pragniemy jakichś zmian w życiu, na które jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Jednak jeśli we snie bawimy się tym ogniem, oznacza to, że w głębi siebie tłumimy jakiś gniew.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego snu…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik