w

„Tam się wkłada jedzenie” Klienci supermarketu oburzeni zachowaniem matki, która wsadziła dziecko do wózka.

Oczywiście każdy z nas nie raz widział dziecko siedzące w koszyku. Problem pojawia się, gdy dzieci nie siedzą w odpowiednio przystosowanym miejscu, a zamiast tego stoją w wózku.

Taka sytuacja w ostatnim czasie przeszkadza wielu internautom. Klienci jednego z bydgoskich supermarketów byli oburzeni, że dziewczyna w butach stała w wózku, do którego ktoś później wkładał jedzenie. Kiedy udostępnił zdjęcie dziecka, byli ludzie, którym najwyraźniej nie podobało się to, co zrobiła matka i na co pozwoliła dziecku. Uważali, że jest to nie do przyjęcia, ponieważ inni klienci później umieszczali tam swoje warzywa lub owoce.

 

sklep

 

Pojawiły się również komentarze osób, którym nie przeszkadza, którzy podkreślają, że same wózki są brudne. Na ten temat wypowiedział się również szef komunikacji korporacyjnej sklepu. W swoim oświadczeniu podkreślił, że kierownictwo chce, aby klienci czuli się w sklepie komfortowo. Dlatego na przednich drzwiach znajdują się instrukcje dotyczące przewożenia dziecka w wózku i należy ich przestrzegać.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik