w

Ten mobilny dom to całkowita rewolucja! Gdy zobaczysz tylko jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego!

Wiele osób marzy o spędzeniu starości w mobilnym domu, podróżując po całym świecie. Niektórzy chcieliby robić to stylowo, dlatego by zrobić wrażenie na innych, powinni jak najprędzej zacząć oszczędzać. Najbardziej luksusowy, mobilny dom kosztuje bowiem 2 i pół miliona dolarów.

Pojazd ten wyposażony jest w wiele nietypowych funkcji. Jedną z nich jest automatyczna winda, która może wynieść pasażerów na jego dach, gdzie znajduje się pokład. Jak twierdzą projektanci pojazdu, podczas jego tworzenia skupili się głównie na projekcie wnętrz, by stworzyć prawdziwy dom dla klientów, przyzwyczajonych do najwyższych standardów.

dom3

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi wentylacji, wewnątrz pojazdu panuje idealna temperatura, a powietrze w środku zawsze jest czyste, dzięki systemowi cyrkulacji. To jednak nie wszystkie udogodnienia.

dom2

W pojeździe oprócz ogromnej kanapy z barkiem i szafką na wina znajduje się także pełnoprawna kuchnia, łazienka oraz sypialnia. Wiele osób z pewnością marzyło by o podróży tym pojazdem. Warto jednak podkreślić, że został on wyprodukowany w limitowanej ilości.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik