w

Teściowie nie akceptowali ani jej, ani jej dziecka. Zaoferowali nawet pieniądze, byleby ich opuściła.

Życie z teściami nie zawsze jest tym, czego chcemy. Zdarza się, że rodzice partnera nie akceptują wyboru syna lub córki i chcą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zerwać ich związek.

Podobnie było ze związkiem Rachel, która pochodzi z Australii. Kobieta zakochała się w Jeremym w wieku 20 lat. Para zamieszkała razem po 2 miesiącach od dnia, w którym się poznali. Na początku wszystko było idealne, aż kobieta zaszła w ciążę. Niedługo potem urodziła się przyszła córka Jemma. Kilka miesięcy później Jeremy zaczął komentować ubrania swojej żony w niezwykły sposób.

tesciowe

Nieco później sytuacja stała się jeszcze gorętsza. Odwiedzili ją rodzice męża, zamożni Brytyjczycy. Nie lubili Rachel od samego początku, ponieważ uważali, że Jeremy powinien poślubić brytyjską dziewczynę z dobrego domu. Pewnego dnia ojciec mężczyzny zaprosił swoją synową na spacer, podczas którego zaoferował jej zapłatę za rozstanie z synem. Początkowo kobieta była oburzona, ale kiedy uznała to za okazję do uwolnienia się, nie zgodziła się, dopóki nie otrzymała 30000 dolarów. W tym czasie opuściła Jeremy’ego, który kilka dni później wrócił do Wielkiej Brytanii.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik