w

Trzy staruszki jedzą obiad i rozmawiają…

Na koniec życia każdego z nas czeka okres starości. Czas ten, jak każdy czas naszego życia może być bardzo wspaniałym czasem, choć niesie on za sobą zarówno plusy, jak i pewne minusy. Niezależnie jednak od przeciwności losu to właśnie wtedy warto korzystać z życia ile się tylko da, gdyż nigdy nie wiadomo ile czasu nam zostało na tym świecie.

Korzystanie z życia na starość może jednak być znacznie utrudnione przez pewne ograniczenia, które narzuca nam nasze ciało, i z którymi bardzo ciężko jest walczyć. Słabszy wzrok, słuch czy też problemy z poruszaniem to dolegliwości, których wpływ na nasze codzienne życie można w pewnym stopniu niwelować korzystając choćby z okularów czy też aparatów słuchowych. Dużo większy orzech do zgryzienia stanowią problemy z pamięcią, które u wielu osób w podeszłym wieku występują dość często, utrudniając im zwykłe, codzienne funkcjonowanie.

 

 

O tym, jak bardzo pamięć może szwankować przekonały się trzy starsze panie, które spotkały się na wspólny obiad i plotki. W trakcie rozmowy temat zszedł jednak na utrudnienia z którymi kobiety muszą zmagać się każdego dnia związane głównie z ich podeszłym już wiekiem.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik