w

Twierdzi, że jej figura zachwyca wszystkich facetów. W rzeczywistości mocno przeraża…

O gustach się nie dyskutuje – to święta zasada jakichkolwiek dyskusji apropo upodobań co do wyglądu innych. Są jednak na świecie osoby, które swoim wyglądem sprawiają, ze nie da się przejść obok nich całkowicie obojętnie i wywołują one burzliwe dyskusje. Jedną z nich jest bez wątpienia ta dziewczyna, która ma osobie dość kontrowersyjne dla wielu osób mniemanie

Mandy Blanco to instagramowa gwiazdka, którą śledzi ponad milion osób. Młoda dziewczyna uwielbia eksponować swoją figurę, która stanowi obiekt wielu dyskusji, ale także i westchnień mężczyzn. A przynajmniej tak uważa sama instagramerka, która określa siebie mianem dziewczyny ze snów, a swoją figurę jako idealną klepsydrę, za którą faceci się uganiają. Jest jednak spora grupa osób, w szczególności kobiet, które nie widzą w figurze Mandy nic, co można by nazwać idealnym i wprost mówią, że jest to po prostu odrażający widok, a posiadanie takiego ciała porównują do kalectwa.

 

 

Urodzona w 1992 roku amerykanka rozpoczęła swoją karierę w modelingu w 2016 roku. To właśnie wtedy została także zauważona przez kilka firm odzieżowych, które zobaczyły w niej potencjał na twarz swoich kolekcji plus size, co tylko otworzyło początkującej wówczas modelce na wypłynięcie na szerokie wody i zyskanie jeszcze większej popularności i rzeszy nowych obserwujących.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do następnych zdjęć…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik