w

Twierdzi, że nigdy nie poddawała się zabiegom upiększającym. Zdjęcia mówią jednak coś innego!

Coraz częściej widzimy młode kobiety, które decydują się na drastyczną zmianę swojego wyglądu, by dopasować się do popularnych modelek z Internetu. Ze swojego wyglądu nie była zadowolona również 21-letnia Eleonora Pons, która jest aktorką i modelką.

Kobietę w Internecie obserwuje ponad 30 milionów fanów. Jak się jednak okazuje, nie zawsze tak było, bowiem w przeszłości nie była aż tak popularna. Dzisiaj jednak bardzo często pojawia się na pierwszych stronach gazet i chętnie jest zapraszana do wielu programów telewizyjnych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

 

W czasach szkolnych była ona prześladowana przez rówieśników, jednak wszystko zmieniło się, gdy 21-latka zaczęła publikować materiały na pewnej platformie, dzięki czemu stała się popularna w sieci. Gdy z czasem liczba obserwujących ją osób zaczęła się powiększać, fani zauważyli, że wygląd kobiet znacznie się zmienił. 21-latka zmniejszy swój nos, powiększyła biust a także wypełniła usta oraz poprawiła kształt żuchwy.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

 

Eleonora twierdzi jednak, że nigdy nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, a wszystkie zmiany jakie zaszły w jej wyglądzie to efekt dojrzewania. Niewiele osób wierzy jednak w te słowa, zwłaszcza, gdy spojrzy się na stare zdjęcia 21-latki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik