w

Twoja numerologiczna liczba określa twoją Drogę Życia. Sprawdź jak wpływa to na Ciebie!

Jak doskonale wiadomo, w światowej kulturze istnieje wiele najróżniejszych sztuk związanych z odkrywaniem naszych ukrytych cech charakteru czy też tego, co dopiero nas czeka. Wiele osób wierzy też, że wszystko powstało z liczb, którym warto ufać w każdej kwestii. Tego typu wiara daje podstawę do czegoś, co określa się mianem numerologii.

Numerologia to inaczej wiedza, która swoje podłoże znajduje w liczbach. Jeśli zatem chcemy ustalić cechy osobowości danego człowieka, warto wówczas sięgnąć po cyfry zawarte w jego dacie urodzenia. Dzięki tego typu zabiegom możliwe jest także odkrycie naszej misji, z którą zostaliśmy wysłani na ten świat. Określenie tej Drogi Życia jest bardzo łatwe i wygląda podobnie jak ustalenie naszego znaku zodiaku, a daje dużo więcej informacji, niż ogólnie znane każdemu horoskopy. Tym bardziej łatwe będzie to przy wykorzystaniu poniższej tabeli.

 

 

Tabela ta służy do odnalezienia naszej liczbowej Drogi Życia ukrytej w roku naszego przyjścia na świat. Wystarczy zatem odszukać rok, w którym się urodziliśmy, a następnie odczytać, jaka liczba jest do nas przypisana. Charakterystyki poszczególnych liczb, a także liczb mistrzowskich zamieszczone zostały poniżej. Aby je przeglądać wystarczy ze przesuniesz palcem po ekranie lub użyjesz strzałek znajdujących się po bokach opisów.

 

Udało wam się odszukać waszą Drogę Życia i poznaliście już jej dokładny opis? Koniecznie dajcie znać, czy opis waszej liczby zgadza się z prawdą i czy przekłada się on w realnym życiu na wasze postępowanie. Jesteśmy ciekawi waszych odpowiedzi i czekamy na komentarze!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik