w

Twoja numerologiczna liczba określa twoją Drogę Życia. Sprawdź jaki wpływ ma to Ciebie!

Jak wszystkim wiadomo, w naszej kulturze istnieje wiele rozmaitych sztuk związanych z odczytywaniem naszych ukrytych cech osobowości czy też tego, co dopiero nas czeka. Wiele osób wierzy też, że wszystko zbudowane jest z cyfr, którym warto ufać w wielu kwestiach. Tego typu wierzenie daje podstawę do czegoś, co określa się mianem numerologii.

Numerologia to nic innego aniżeli wiedza, która swoje oparcie znajduje w liczbach. Jeśli zatem chcemy odkryć cechy osobowości danego człowieka, należy wówczas sięgnąć po cyfry zapisane w jego dacie urodzenia. Dzięki tego typu zabiegom możliwe jest także poznanie naszej misji, z którą zostaliśmy powołani na ten świat. Obliczenie tej Drogi Życia jest bardzo łatwe i wygląda podobnie jak określanie naszego znaku zodiaku, a daje dużo więcej informacji, niż powszechnie znane wszystkim horoskopy. Szczególnie łatwe będzie to przy użyciu poniższej tabeli.

 

 

Tabela ta służy do odczytania naszej liczbowej Drogi Życia ukrytej w roku naszego narodzenia. Wystarczy zatem odnaleźć rok, w którym przyszliśmy na świat, a następnie odczytać, jaka liczba jest do nas przypisana. Charakterystyki poszczególnych liczb znajdziesz na następnej stronie.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu wyników…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik