w

Twoja numerologiczna liczba określa twoją Drogę Życia. Sprawdź, w jaki sposób wpływa to na Ciebie!

Jak doskonale wszystkim wiadomo, w dzisiejszej kulturze występuje wiele różnych sztuk i metod związanych z odczytywaniem naszych ukrytych cech i wewnętrznego ja, a także sposobów na odczytywanie tego, co ma nas wkrótce spotkać. Wiele z tych metod opiera się o informacje związane z naszym życiem, i wbrew pozorom nie są one tak nowoczesne, jak mogłoby się wydawać. Bez wątpienia jedną z popularniejszych tego typu metod, wykorzystującą liczby pojawiające się w różnych istotnych dla nas datach, jest numerologia.

Numerologia to nic innego jak nauka o związkach występujących pomiędzy istotnymi dla nas cyframi, takimi jak data czy rok urodzenia a naszymi cechami osobowości czy wydarzeniami z naszego życia. Jest to też jedna z najstarszych znanych i stosowanych po dziś dzień metod stojącą w jednym szeregu z astrologią, ezoteryką czy wszelkiego rodzaju horoskopami, gdyż pod wieloma względami bardzo je przypomina. W numerologii różni się jedynie metoda, za pomocą której uzyskiwane są informacje na temat danej osoby, które tak jak już wspomnieliśmy swoje źródło mają w liczbach pojawiających się w określonych miejscach w naszym życiu.

Sposób działania tradycyjnej numerologii może być dla wielu osób dość skomplikowany, przez co odkrywanie informacji o sobie i otaczającym nas świecie za pomocą tej sztuki dla laika może być nieco utrudnione. Współczesna wersja z kolei jest zdecydowanie dużo bardziej przystępna i łatwiejsza do interpretacji, a jednocześnie dalej stanowi potężne narzędzie, które może umożliwić zagłębianie się w głąb nas samych bez konieczności wykonywania skomplikowanych obliczeń, pomiarów czy też obserwacji, a wykorzystując jedynie ogólnodostępne narzędzia, takie jak te, które dziś pragniemy wam zaprezentować.

Praktyka numerologiczna mówi, że każda liczba posiad swoją unikalną wibrację, zwaną też drogą życia. Jej obliczanie może dotyczyć różnych warstw naszego życia, i może odbywać się w oparciu o różne liczby, które pojawiają się w naszym życiu – pełną datę urodzenia, rok urodzenia, wartość liczbową liter naszego nazwiska czy też po prostu rok urodzenia. Dziś skorzystamy z tej ostatniej opcji, dla której obliczenie Drogi Życia jest banalnie proste, szczególnie, że przygotowaliśmy dla was tabelę, w której wymienione zostały poszczególne lata oraz Drogi Życia do nich przypisane. Dzięki temu dużo łatwiej będzie wam określić waszą numerologiczną wibrację.

Mając świadomość, że w naszym świecie wszystko zależy od liczb i doskonale pojmując to, jak potężne jest to narzędzie, można śmiało stwierdzić, że jest to swego rodzaju drogowskaz do naszej życiowej podróży, który ostrzega nas przed zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi aspektami naszej wędrówki, a jednocześnie do niczego nie zmusza, dając Ci w pełni wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Jeśli więc udało Ci się odczytać z powyższej tabeli swoją numerologiczną wibrację, na kolejnej stronie zobaczysz więcej o swoim potencjale i tym, co możesz osiągnąć podążając przewidzianą dla ciebie Drogą Życia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik