w

Tylko urodzony geniusz prawidłowo odpowie na wszystkie pytania! Uważasz, że dasz radę?

Chyba każdemu zdążyło się pomyśleć, że może być w czymś lepsi od drugiej osoby. Wydaje się wówczas, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy tylko dlatego, że mamy trochę większą wiedzę na dany temat, niż ktoś, do kogo się porównujemy. Co jednak w sytuacji, kiedy nie do końca jest to prawdą, i może się okazać, ze wcale nie jesteśmy najlepsi?

Mamy wobec tego dla was małą zabawę – quiz składający się z pytań o różnej tematyce. Jedyne co łączy wszystkie pytania to fakt, że dla wielu mogą okazać się one bardzo proste – jednak pamiętajcie, że to tylko pozory. Tak naprawdę część z nich może okazać się dla wielu z was zbyt trudna, by odpowiedzieć na nie poprawnie. Mimo wszystko warto poświęcić odrobinę czasu i spróbować swoich sił w poniższych pytaniach, a na koniec podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi, zachęcając także ich tym samym do wzięcia udziału w naszej zabawie. Nie przedłużając już, sprawdźmy zatem czy faktycznie jesteście takimi geniuszami, za jakich się macie!

 

 

Jaką dyscyplinę uprawiała osoba ze zdjęcia?
Następne pytanie

 

Podpowiedź: poniżej każdego pytania znajdziecie małe podpowiedzi na dane pytania – są to jednak bardzo ogólne podpowiedzi, które nie naprowadzą was bezpośrednio na poprawną odpowiedź, a jedynie wskażą kontekst danego pytania, co i tak znacznie ułatwi Wam zadanie!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik