w

W Rosji pojawił się nowy, groźni narkotyk. Sprawia, że ludzkie ciało zaczyna gnić.

Środek ten określany jest jako najniebezpieczniejszy na całym świecie. Zabił już bowiem ponad milion osób w Rosji i Europie. Narkotyk o nazwie Krokodyl stał się popularny kilka miesięcy temu, teraz na rynku pojawiła się jego groźniejsza odmiana.

Wtedy też zaczęto go produkować domowymi sposobami, mieszając ze sobą środki dostępne w aptece. Dezomorfina została opatentowana w 1932 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak świat zaczął o niej mówić, gdy zdobyła ogromną popularność w Rosji. Wstrzykiwany dożylnie lub domięśniowo środek jest znacznie silniejszy od heroiny i działa uspokajająco i przeciwbólowo.

narklotyk

Niestety, ze względu na zanieczyszczenia i toksyczne związki w nim zawarte powoduje gnicie organizmu oraz śmierć w przeciągu zaledwie dwóch lat. Jak łatwo się domyślić, powstające w wyniku gnicia rany powodują niewyobrażalny ból. Jak podają media, Dezomorfina dotarła również do Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji i Niemiec. Nie można jednak wykluczyć możliwości pojawienia się tego środku w naszym kraju.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik