w

Wariat zamordował własne małe dziecko. Wszedł do przedszkola i dźgnął je nożem.

Szaleniec zabił małe dziecko. Włamał się do przedszkola i bez powodu zaatakował chłopca nożem na oczach innych dzieci. Cios w szyję okazał się śmiertelny dla 6-latka. Do tragedii doszło w mieście Naryar-Mar w Rosji. 36-latek wszedł do przedszkola „Bajka” i zaatakował małe dziecko.

W pokoju były inne dzieci, które widziały, jak szaleniec zabił sześciolatka. Rana na szyi okazała się być bardzo duża, a pomoc nie nadeszła na czas. Napastnik został aresztowany. Jak to się stało? Obiekt był strzeżony przez prywatną firmę ochroniarską. Jak napastnik dostał się do przedszkola z nożem? Prawdopodobnie udawał ojca jednego z dzieci, a ochroniarze właśnie go wpuścili. Agencja informacyjna TASS donosi, że mężczyzna był w czasie ataku pod wpływem narkotyków.

przedszkole1

Niektóre media twierdzą również, że napastnik był w przeszłości leczony psychiatrycznie i miał halucynacje podczas ataku na chłopca. Rząd Narjan-Mar złożył kondolencje rodzinie zamordowanego dziecka. Podkreślają też, że będą pracować nad odpowiednim planem, aby takie wydarzenie nie mogło się zdarzyć się w przyszłości. Sprawą zajęli się już rosyjscy śledczy. Oprócz zbadania pierwotnej przyczyny ataku, zbadają również działania firmy ochroniarskiej, która miała wpuścić mężczyznę do obiektu. Sprawdzają też, czy przedszkole funkcjonuje prawidłowo.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik