w

Wiedziałeś, że pozycja, w jakiej śpisz wpływa na Twój stan zdrowia? Sprawdź jak!

Mało kto wie, ale sen stanowi blisko 1/3 naszego życia. Choć bardzo niewiele osób stara się pochylić nad tym faktem, to warto zrobić co tylko w naszej mocy, by poprawić jego komfort. Z pewnością lepszy sen pozytywnie wpłynie na nasze życie za dnia. Nie potrzeba jednak do tego bardzo skomplikowanej wiedzy, a wystarczy znajomość kilku podstawowych faktów.

Mówiąc o śnie nie można ominąć tematu Feng Shui, szczególnie jeśli chodzi o układ sypialni. Feng Shui to starożytna chińska sztuka zajmująca się układem wnętrz, która ma za zadanie umożliwić jak najlepszy przepływ energii w pomieszczeniu. Dla wielu osób, szczególnie mieszkających w małych, nieustawnych mieszkaniach wcielenie w życie zasad Feng Shui jest niemal niemożliwe, dlatego w takim przypadku warto zacząć od rzeczy najbardziej prostych do zmiany, na które mamy największy wpływ, a więc od pozycji, w jakiej zazwyczaj śpimy.

 

 

Okazuje się bowiem, że nasza pozycja w trakcie snu, czy choćby pozycja, w której zazwyczaj zasypiamy może zbawiennie działać na niektóre nasze dolegliwości. O jakie dokładnie dolegliwości chodzi? Tego dowiesz się na kolejnych stronach tego artykułu!

Dalszą część artykułu znajdziesz na Następnej stronie…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik