w

Wiele osób uważa, że jest piękna wyłącznie z profilu. Wszystko przez poważną chorobę.

Jeśli spojrzeć na nią z profilu, wygląda na naprawdę piękną i zgrabną dziewczynę, która nie powinna mieć najmniejszych kompleksów i powodów do zmartwień.

Szczupła twarz, dobrze ukształtowany nos, zadbana skóra i zdrowe włosy. Czy możesz poprosić o coś innego? Jednak urok pęka, gdy patrzymy na nią z przodu lub z drugiej strony. Katie Meehan urodziła się z naczyniakiem limfatycznym, który obejmował część jej twarzy, poważnie ją deformując. Kobieta chcąca poradzić sobie z widocznymi zmianami przeszła już wiele zabiegów.

profil1

Chociaż różnica jest kolosalna, nie wyeliminowała jeszcze całkowicie naczyniaka krwionośnego. Dlatego jej twarz pozostaje asymetryczna. Katie wstydziła się pokazywać innym już pewien czas temu. W rezultacie jej poczucie własnej wartości i pewność siebie były wyjątkowo niskie. Dziś kobieta ma 25 lat i jest dumna.

profil2

Nie wstydzi się widocznych zmian, bo wie, że są częścią jej ciała. Na całym świecie jest wielu ludzi, którzy mają kompleksy ze względu na swój wygląd. Wiele osób, które mogłyby się wiele nauczyć od Katie Meehan. Warto podzielić się tą historią z innymi. Kto wie, może ktoś zrozumie, że są rzeczy, na które nie mamy wpływu i które wymagają akceptacji.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik