w

Wiesz, jaki jest Twój chiński znak zodiaku? Dobrze wiedzieć, co on oznacza!

Wiele osób pragnie poznać prawdę o sobie samym i dowiedzieć się jak najwięcej o swojej przyszłości, wykorzystując do tego różne metody. Jedni uciekają się do swojej wiary, inni z kolei posługują się horoskopami, a jeszcze inni wykorzystują znane wszystkim filozofie życiowe. Są też tacy, którzy wykorzystują w tym celu horoskop chiński oraz znaki w nim występujące.

Chiński horoskop zawiera bowiem, podobnie jak horoskop astrologiczny, dwanaście znaków, które w jego przypadku określane są nazwami poszczególnych zwierząt. Znaki te służą nie tylko do przewidywania przyszłości, ale także do identyfikacji i rozpoznawania określonych cech charakteru, typowych dla posiadaczy danego znaku. To, jaki znak w chińskim horoskopie posiadamy, zależy od konkretnego roku, w którym przyszliśmy na świat. To, jaki dokładnie znak jest nam przypisanym, możecie bardzo łatwo odczytać z tabeli zamieszczonej poniżej:

 

 

Wystarczy, że znajdziecie w niej rok, w którym się urodziliście, a następnie odczytacie zapisany obok znak przypisany do waszego roku narodzin. Charakterystykę swojego znaku znajdziecie z kolei na kolejnej stronie tego wpisu.

Dalszą część artykułu znajdziesz na Następnej stronie…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik