w

Więźniowie nie mają litości dla oprawcy 13-miesięcznego dziecka. Grożą, że dojdzie do samosądu.

Szokująca zbrodnia, której dopuścił się 32-latek zmroziła całą Polskę. Mężczyzna przyznał się do wykorzystania 13-miesięcznej dziewczynki. Śledztwo w sprawie wszczęła już prokuratura okręgowa. Mężczyzna został już zatrzymany i przebywa obecnie w areszcie tymczasowym.

Do przestępstwa doszło kilka dni temu. Mała dziewczynka do szpitala trafiła w ciężkim stanie. Personel natychmiast domyślił się, że musiało dojść do czegoś okropnego, dlatego zgłosił sprawę policji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że maluch został wykorzystany. Śledczy szybko odnaleźli i zatrzymali podejrzanego 32-latka, który tamtego dnia opiekował się dziewczynką.

 

samosad

 

Wkrótce potem mężczyzna przyznał się do wykorzystania dziecka, lecz nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Nikt nie przypuszczał, że może on dopuścić się czegoś takiego. 32-latek jest zawodowym żołnierzem i nie był nigdy karany. Jego koledzy z wojska nie mogą uwierzyć, że wykorzystał dziecko. Po tym, jak 32-latke przyznał się do popełnienia przestępstwa, usłyszał zarzut wykorzystania nieletniej osoby oraz trafił do aresztu tymczasowego. Obecnie czeka na przeniesienie do więzienia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik