w

„Wolałabym urodzić psa niż dziecko”. Popularna aktorka zdobyła się na odważne słowa.

Brigitte Bardot to ikona lat 50. Mimo iż nie występuje już w filmach, nadal jest obecna w życiu publicznym, jednak teraz głównie zajmuje się ochroną zwierząt.

Pewien czas temu wydała ona książkę, w której oprócz działalności społecznej opisała swoje przeżycia dotyczące macierzyństwa. To co w niej wyznała, zszokowało wiele osób. Brigitte po raz pierwszy wyszła za mąż, kiedy miała 18 lat. Poślubiła wtedy reżysera Rogera Vadima. Małżeństwo to przetrwało 5 lat, po czym para rozstała się w dobrych stosunkach. W wieku 25 lat, kobieta poślubiła Jacquesa Charriera, z którym miała jeynego syna. Aktorka nie była jednak gotowa na dziecko, dlatego kiedy się rozstała z mężem, dzieckiem zajęła się jego rodzina.

aktorka1

W swojej najnowszej książce, aktorka nawiązuje do tego co powiedziała kilka lat temu. To właśnie wtedy powiedziała ona, że wolałaby urodzić szczenię niż dziecko. Po latach, kobieta nie wycofała się z tego stwierdzenia. Brigitte zaznaczyła, że kiedy jej syn był mały, praktycznie nie utrzymywała z nim kontaktu, co odbiło się na psychice obojga. Kobieta nie wstydzi się przyznać że poniosła porażkę jako matka. Twierdzi, że narodziny syna były dla niej niezwykle traumatycznym przeżyciem, dlatego zrezygnowała z większej ilości dzieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik