w

Wpadła w szał, gdy zerwał z nią chłopak. Swoją złość pokazała mszcząc się na jego psie.

Małe dzieci niekiedy zachowują się bardzo źle, kiedy coś dzieje się nie po ich myśli. Bardzo często mówią wtedy głupie rzeczy lub coś niszczą. Wraz z wiekiem uczą się jednak, że takie coś nie jest jednak akceptowane. Niestety, w tym przypadku tak jednak nie było.

Pewna kobieta pochodząca z Południowej Karoliny źle zniosła rozstanie z chłopakiem, dlatego postanowiła zemścić się na jego psie. Kiedy jej były partner zostawił u niej swojego psa, Elizabeth Lena James postanowiła odegrać się na nim, znęcając się nad bezbronnym zwierzakiem.

Kobieta przez kilka dni nie dawała psu jedzenia i wody, przez co ten stracił na wadze. Co więcej, Elizabeth w międzyczasie zajmowała się swoim psem. Ostatecznie, zwierzak został zabrany do weterynarza, gdy zauważył go przypadkowy przechodzień.

Kobietę zatrzymano wtedy i oskarżono o znęcanie się nad zwierzęciem. Organizacja, pod której opiekę trafił pies mężczyzny rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Dzięki niej, w ciągu kilku tygodni stan zwierzaka poprawił się na tyle, że mógł trafić do nowego domu, gdzie nie musiał przeżywać tego samego koszmaru.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik