w

Wrzucił młode kotki do jeziora i pochwalił się tym w sieci. Nie spodziewał się tak zdecydowanej reakcji znajomych!

Nie ma nic na świecie głupszego niż bezsensowna przemoc. Szczególnie bezsensowna jest przemoc wobec słabych. 18-letni Garrett Haille jest doskonałym przykładem tego głupiego zachowania. Mężczyzna uznał, że dobrym pomysłem będzie wrzucenie bezradnego małego kotka do jeziora.

Po kilku minutach stwierdził, że lepszym pomysłem będzie uwiecznienie całego wydarzenia i udostępnienie nagrania w Internecie. Na szczęście w tym przypadku policja szybko złapał sprawcę. Jedna z internautek, Nicole Pinheiro, obejrzała ten film w Internecie i postanowiła coś z tym zrobić. Postanowiła opisać całą sytuację oraz wyrazić w ten sposób swoją frustrację.

koty1

Film przedstawia 18-latka trzymającego bezradnego kociaka, którego po chwili wrzuca do jeziora. Nie wiadomo, czy zwierzak nadal żyje. Inni internauci, którzy widzieli post Nicole, zaczęli informować o wszystkim lokalny posterunek policji. Na szczęście policja zareagowała szybko i po kilku godzinach aresztowała Garretta. Szef policji w Patterson, Jeff Dirkse twierdzi, że podejrzany nie zostałby zatrzymany tak szybko, gdyby nie współpraca z Internautami. Miejmy nadzieję, że 18-latka spotka sprawiedliwość.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik