w

Wrzuciła do sieci zdjęcie swojej twarzy tuż po pobiciu przez męża. Internauci ją wyśmiali.

Polka zamieściła swoje zdjęcie w mediach społecznościowych, aby pokazać innym, kim naprawdę jest jej mąż. Mężczyzna był tylko pozornie kochającym mężem i ojcem dwójki dzieci.

Wydawał się wspaniałym przyjacielem, z którym kobieta chciała spędzić resztę życia, ale sielanka nie trwała długo. Jej mąż często rozpoczynał kłótnię, która zwykle kończyła się kłótnią, a walka i bicie w pewnym momencie stały się codziennym rytuałem. Mężczyzna zagroził, że zabije żonę, nawet jeśli pójdzie do więzienia. W końcu zmasakrował jej ciało i twarz oraz zadał jej wiele silnych ciosów. Na szczęście nadeszła pomoc i kobieta została uratowana.

twarz

Istniało ryzyko, że nie przeżyje ataku, ale na szczęście ktoś usłyszał jej krzyki i wezwał policję. Teraz chce ostrzec inne kobiety, by nie tolerowały nawet najmniejszych oznak przemocy ze strony swoich partnerów. Jednak pod jej zdjęciem, które zostało zrobione zaraz po pobiciu, było wiele negatywnych komentarzy, w których internauci śmiali się z kobiety i przyznawali się do winy. Pokrzywdzony nie wie, dlaczego internauci zareagowali w ten sposób, ale ma nadzieję, że osoby znajdujące się w podobnej sytuacji nie boją się opuścić swoich oprawców i głośno mówić o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik