w

Wszedł za 8-latką do toalety. Kiedy go znaleziono, wycierał się bielizną dziewczynki.

Ta historia wydarzyła się kilka miesięcy temu w Pretorii. Matka, jej córka oraz opiekunka wybrały się do restauracji na obiad. Żadna z nich nie spodziewała się jednak, że dzień ten całkiem zmieni ich życie. Matka siedziała przy jednym ze stolików, a 8-latka bawiła się w kąciku dla dzieci.

W pewnym momencie, kobieta postanowiła sprawdzić, co się z nią dzieje. Tam jednak nie znalazła córeczki, a opiekunka powiedziała, że dziewczynka poszła do toalety. Kiedy matka 8-latki weszła do łazienki i zawołała córkę, nie usłyszała odpowiedzi. Następnie wróciła do opiekunki i ponownie zapytała, gdzie jest dziewczynka.

 

toaleta1

 

Ta powtórzyła, że ​​poszła do łazienki i poprosiła matkę, aby ponownie zawołała do córki. Kiedy matka 8-latki weszła do ubikacji, usłyszała wołanie dziecka o pomoc. Bez wahania nacisnęła klamkę drzwi prowadzących do jednej z kabin, ale te się nie otworzyły. Nagle, jakiś mężczyzna zaczął krzyczeć, że kobieta mu przeszkadza. Słysząc to, matka dziewczynki bez chwili namysłu siłą otworzyła drzwi kabiny, z której natychmiast wybiegł nagi Nicholas Ninow.

 

toaleta

 

Matka natychmiast zabrałą 8-latkę i zaniosła ją opiekunce po czym wróciła do toalety. Tam zobaczyła jak mężczyzna wyciera swoje genitalia bielizną jej dziecka. Stało się dla niej wtedy jasne, że wykorzystał on seksualnie jej córkę, dlatego od razu wezwała policję. Po kilku minutach, na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zatrzymali mężczyznę. Podczas śledztwa na jaw wyszło także, że w momencie ataku, Nicholas był pod wpływem narkotyków. Obecnie przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik