w

Wulgarna kobieta zaatakowała na ulicy ciężarną z dzieckiem. „Rzuciła się na mnie, uderzyła…”

Ciężarna oraz jej 4-letnia córka zostały zaatakowane przez agresywną kobietę na przejściu dla pieszych. Napastniczka obrażała ją, biła oraz zniszczyła jej okulary. Wszystko miało miejsce kilka dni temu, na jednym z przejść dla pieszych w Wielkopolskim mieście.

Poszkodowana wracała z zakupów z 4-letnią córką. Wtedy, podeszła do niej agresywna kobieta, która zaczęła ją obrażać i atakować. Jak się później okazało, była ona zazdrosna o jej 4-letnią córkę oraz o to, że jest w ciąży.

 

atak1

 

Zaatakowana kobieta, kilka godzin później zgłosiła całą sprawę na policję, jednak funkcjonariusze nie spisali notatki, lecz polecili jej, by udała się do sądu. W sądzie, matka 4-latki założyła sprawę cywilną, za co musiała zapłacić 300 zł. Kobieta nie jest w stanie jednak zrozumieć, dlaczego będąc poszkodowaną ma ponosić koszty sądowe.

 

atak2

 

Ponadto, poszkodowana zamieściła w Internecie nagranie z monitoringu, przedstawiające całe zajście. Po publikacji filmiku odezwało się do niej kilka osób, które twierdzą, że również padły ofiarami tej samej kobiety. Wtedy też policja postanowiła objąć sprawę postępowaniem z urzędu oraz skontaktować się z wszystkimi poszkodowanymi w celu złożenia zeznań.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik