w

Wydała na operacje plastyczne ponad 300 tysięcy złotych, by być „idealną”. Nie uwierzysz kim była wcześniej…

Kiedy dana osoba ma wrodzoną wadę lub próbuje dojść do siebie po ciężkich przeżyciach, może pomóc chirurgia plastyczna. Jednak ostatnio coraz więcej osób podejmuje takie kroki, aby poprawić swoją urodę. Niestety nie zawsze się to udaje, o czym możemy przekonać się na ulicy czy w Internecie widząc osoby, które poddały się takim zabiegom.

Zwykle wydaje im się, że wyglądają naprawdę dobrze, choć prawda jest całkiem inna. Fulvia Pellegrino też myśli o sobie w ten sposób. Fulvia dorastała w towarzystwie dwóch braci i była wychowywana przez pobożnego ojca, który był pastorem. Niestety, kiedy była nastolatką, czuła się inaczej niż jej rówieśnicy. Było tak dlatego, że Fulvia urodziła się jako Fulvio i potajemnie marzyła o staniu się kobietą. Obawiając się tego, co powie jego rodzina, był zajęty ukrywaniem swojej prawdziwej tożsamości i robił wszystko, co robią mężczyźni.

operacja1

Kiedy miał 24 lata, poznał Marisę, która pracowała jako lekarz. Para pobrała się, lecz Fulvio potajemnie robił to, co robił do tej pory. Regularnie chodził do klubu gejowskiego, przebierał się w damskie ubrania i nakładał makijaż, gdy nikogo nie było w domu. Robił również wszystko, co w jego mocy, by zachować podwójne życie. Po 16 latach przebierania się, Fulvio podjął śmiałe działania. Zdał sobie sprawę, że powinien powiedzieć swojej żonie prawdę i już jej nie oszukiwać. Fulvio przyznał, że chciał zmienić swoją płeć, ale Marisa nie miała zamiaru go opuszczać. Postanowiła, że ​​będą się wspierać.

Trochę jej to zajęło, potrzebowała pomocy psychologa, ale zdecydowała się zamieszkać razem. Niestety, z Fulvio została tylko jego żona, a cała rodzina odwróciła się od niego. Jednak to nie sprawiło, że ta osoba zmieniła zdanie. przeciwnie. By osiągnąć swój cel, sprzedał wszystko co miał. Kiedy jego ojciec dowiedział się o wszystkim, powiedział, że Fulvio musi zostać umieszczony w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. Mężczyzna wiedział wtedy, że pozostała mu tylko partnerka. Od tego momentu, mówił o sobie Fulvia i dążył do osiągnięca swojego celu. Jednak wszystko, o czym zawsze marzyła, doprowadziło do całkowitego bankructwa. Na operacje wydała bowiem ponad 70 000 euro. Swoim wyglądem, Fulvia nie zdobyła jednak szacunku innych. Wszyscy rozmawiali o niej za jej plecami.

operacja2

Nie była nawet na pogrzebie ojca, ponieważ jej rodzina myślała, że ​​jest prostytutką. Tylko Marissa została przy jej boku. Obecnie traktują się bardziej jak siostry, bo Marisa nie jest homoseksualna, a Fulvia nie pociąga jej. Ponadto, dzięki hormonom, libido Fulvii jest również znacznie zmniejszone. W tym nietypowym związku, to właśnie Marisa zajmuje się finansami, ponieważ nie ufa Fulvii. Uważa bowiem, że wydałaby ona wszystko na operacje plastyczne. Rodzina zostawiła Fulvię, a ta straciła wszystkie pieniądze. Czy na pewno jest ona szczęśliwa?

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik