w

Wykorzystał 3-latkę w toalecie. Dziewczynka z przerażeniem krzyczała „Tatusiu….”

Około godzin porannych, kilka dni temu doszło do tragedii, która dotknęła całe społeczeństwo w Stanach Zjednoczonych. Trzyletnia dziewczynka, która została wykorzystana w łazience, próbowała wezwać swojego ojca po pomoc. Do nieszczęścia doszło w restauracji McDonald’s w Chicago.

Śledczy ustalili, że dziewczynka była z ojcem i bratem w jednej z restauracji McDonald’s w Chicago. W pewnym momencie ojciec zabrał 3-latka do toalety, a on sam wszedł do kabiny z synem. Dziewczyna czekała na nich przy drzwiach, co wykorzystał pedofil. Mężczyzna zwabił 3-latkę do jednej z kabin. Tam posadził ją sobie na kolanach, zdjął spodnie i bieliznę i wykorzystał seksualnie dziecko.  Dziewczyna płakała i wołała z przerażeniem ojca. Chociaż pedofil zakrył usta dłonią, jej ojciec usłyszał krzyk 3-latki. Zdesperowany mężczyzna pospieszył z pomocą. Kabina była zamknięta, więc wspiął się na ściankę działową.

zwyrol

Kiedy zdał sobie sprawę, co się stało, wyciągnął płaczącą dziewczynkę za nogi. Niestety, pomoc przyszła za późno. Kamery przemysłowe McDonald’s zarejestrowały obraz sprawcy. Okazało się, że był to 34-latek z kryminalną przeszłością. Christopher Puente nie został jeszcze skazany za pedofilię. Został kilka razy oskarżony o kradzież i włamanie. Po wydarzeniach z tego dnia, zdjęcie Puente pojawiło się w lokalnych mediach. Dzięki temu ustalono tożsamość podejrzanego o przestępstwo seksualne. Policja znalazła mężczyznę dwa dni później. Puente zaprzecza wykorzystaniu 3-latki. Mężczyzna powiedział śledczym, że jego penis dotykał intymnych miejsc dziecka ale do niczego więcej nie doszło. Przyznał jednak, że porwał małą dziewczynkę, rozebrał i zakrył jej usta ręką, żeby nie krzyczała. Puente twierdzi również, że był w tym czasie pod wpływem narkotyków. Kolejna rozprawa w tej sprawie odbędzie się za kilka tygodni.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik