w

Wynajmował mieszkanie matce z czwórką dzieci. Gdy wszedł do środka, po prostu zwymiotował.

To, co przytrafiło się 43-latkowi z Wielkiej Brytanii, to najgorszy koszmar każdego z wynajmujących mieszkanie. W mieszkaniu Shahina Miaha mieszka matka z czwórką dzieci. Właściciel nie miał z nią problemu przez kilka lat, ale teraz odkrył, że jego mieszkanie stało się prawdziwym wysypiskiem.

Pięć lat temu 43-letnia kobieta wprowadziła się do domu z dziećmi. Naprawdę chciała tego miejsca, ponieważ miało trzy sypialnie. Wydawał się idealny dla niej i czwórki dzieci. Początkowo kobieta wydawała się idealnym lokatorem. Kłopoty zaczęły się rok temu. Shahin Miah zauważył, że jego lokator zaczyna zachowywać się dziwnie. Całkowicie przestała otwierać okna i nie odsłaniała zasłony.

mieszkanie1

W dniu wywozu śmieci nie wystawiła także kosza na śmieci. Cztery miesiące temu dostawca gazu skontaktował się z 43-latkiem. Poinformował go, że personel nie może skontaktować się z kobietą. Okazało się, że dom był bez gazu od ponad miesiąca. Po tej rozmowie mężczyzna próbował ponownie skontaktować się z kobietą. Gdy kobieta oznajmiła 43-latkowi, że wyprowadzi się pod koniec sierpnia, był pewien, że jego problem właśnie się skończył. Ale nie mógł się bardziej mylić. Kiedy mężczyzna otworzył drzwi, natychmiast odwrócił się i zwymiotował.

mieszkanie2

W rozmowie z mediami mężczyzna podkreślał, że nie rozumie, jak kobieta mogła żyć ze swoimi dziećmi w mieszkaniu pełnym śmieci i brudu. Ich matka z piekła rodem zafundowała im mieszkanie wśród puszek, śmieci, pleśni i robaków. Właściciel zapłacił kilka tysięcy za sprzątanie. Jeszcze więcej wydał na remont i odnowienie domu. Najprawdopodobniej nigdy nie odzyska pieniędzy, ponieważ nie wiadomo, gdzie jest teraz kobieta.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik