w

Wyszła z domu i zostawiła dzieci bez opieki na kilka dni. Finał był tragiczny.

Pewna matka z Rosji dopuściła się czegoś szokującego. Zniknęła gdzieś na kilka dni i zabrała ze sobą swojego 7-letniego synka. W domu w Złatoust zostawiła 3-letnią córkę i 9-miesięcznego syna. Kiedy wróciła, najmłodsze z dzieci już nie żyło.

Gdy kobieta odnalazła zwłoki niemowlęcia, zabrała 3-latkę i ponownie opuściła dom. Ciało martwego chłopca odnalazła jego babcia, która postanowiła odwiedzić córkę i wnuki.  W mieszkaniu nie było jednak ani kobiety ani pozostałych dzieci. Policja powiedziała, że ​​matka wyszła z domu na trzy dni i zabrała tylko swojego najstarszego 7-letniego syna.

 

matka1

 

Gdy wróciła do domu, 9-miesięczny chłopiec już nie żył, lecz matka nie zadzwoniła ani po pogotowie ani po policję. Zabrała 3-letnia córkę i ponownie zniknęła. Chłopczyk najprawdopodobniej zmarł głodu. Jak twierdzą media, sąsiedzi od wielu miesięcy skarżyli się na krzywdę dzieci. Z mieszkania kobiety miały bowiem często dobiegać krzyki. Matka dzieci zostanie oskarżona o zaniedbanie dziecka, za co grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności. 3-latka i jej starszy brat zostały umieszczone w placówce opiekuńczej.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik