w

„Wyszłam za niego dla pieniędzy, nie kochałam go”. Po porodzie urządziła mężowi prawdziwe piekło.

Każdy z pewnością zna osobę, która myśli wyłącznie o sobie. Tego typu ludzie irytują wszystkich jednak zazwyczaj są nieszkodliwe. Bohaterka tej historii przekroczyła niestety przekroczyła wszelkie możliwe granice.

Do redakcji popularnego portalu internetowego dotarła wiadomość z relacją pewnej kobiety która jest nie tylko zaskakujące ale także oburzająca. Autorka wiadomości opowiedziała o tym jak poznała swojego męża. Początkowo nie była ona zainteresowana mężczyzną jednak wszystko zmieniło się kiedy ten zaproponował jej kolację w najdroższej restauracji w mieście. Kobieta zrozumiała że jest on bogaty dlatego kontynuowała spotkania z nim. Po kilku miesiącach para pobrała się, jednak kobieta nie była zainteresowana związkiem na długo.

slub

Najważniejsze były dla niej bowiem pieniądze, dlatego złożyła wniosek o rozwód. Po rozprawie okazało się, że jest ona w ciąży to potraktowała jako kolejny sposób na zarobek. Złożyła ona do sądu wniosek o płacenie alimentów dzięki czemu co miesiąc podtrzymywała wysoką kwotę pieniędzy. Po urodzeniu dziecka dodała ona je nielegalnie do adopcji dzięki czemu nie musiała opiekować się maluchem jednocześnie otrzymując alimenty. Kobieta uważa że nie ma wyrzutów sumienia ponieważ dzięki temu może żyć mu rację i lub coś. Ciężko jednak uwierzyć że tego typu oszustwo mogłoby ujść komuś na sucho.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik