w

Wziął ślub z otyłą kobietą. Nie wiedział, jakie będą konsekwencje tego związku.

Miłość zdecydowanie jest najpiękniejszym uczuciem ze wszystkich, dlatego nikt nigdy nie powinien podważać naszych wyborów. Jeśli kogoś kochamy, to nie dlatego, że tak podpowiadają nam nasi przyjaciele, lecz dlatego, że tak mówi nam serce. Podobnie było w przypadku Amalie Jennings oraz jej chłopaka.

Nie każdy jednak popiera ich związek. Wszystko zaczęło się od tego, że w przeszłości Amalie znacznie różniła się od innych dzieci. Kobieta rosła i przybierała na wadze dużo szybciej niż jej rówieśnicy. Niestety, doprowadziło to do tego, że Amalie zamykała się w swoim pokoju, unikając kontaktu z ludźmi, aż do momentu, gdy zaczęła udzielać się w Internecie.

 

para

 

Tam też poznała swojego obecnego męża, co kompletnie zmieniło jej życie. Ich miłość z biegiem czasu zaczęła kwitnąć, aż w końcu pochodząca z Danii kobieta przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, by bliżej poznać Seana. 25-latka przez większość swojego życia nie potrafiła zaakceptować swojego ciała, jednak teraz pokochała je, w czym pomógł jej Sean. Na początku ich znajomości, 25-latka była pewna że Sean jest jedynie starszym mężczyzną szukającym drugiej osoby do rozmowy.

 

para2

 

Niedługo później przekonała się, że jest on w jej wieku. Para zaczęła się regularnie spotykać a po kilku latach znajomości pobrali się na jednej z plaż. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z ich wyboru. Ojciec mężczyzny zerwał z nim kontakt tuż po tym, jak poślubił 25-latkę. Mimo to, Sean cieszy się, że jego ukochana wreszcie czuje się piękna.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik