w

Z pozoru łatwy quiz, ale czy zdobędziesz 100%? To nie takie proste!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Posiadanie wiedzy ogólnej jest kluczowym elementem w naszym życiu, ponieważ pozwala na lepsze zrozumienie świata i podejmowanie właściwych decyzji. Wiedza ogólna daje nam możliwość poznania różnych dziedzin, jak historia, kultura, literatura, nauka, polityka, sztuka czy geografia, co przyczynia się do naszego rozwoju osobistego i zawodowego.

Czy odpowiesz poprawnie na te pytania?

Tym razem wychodzimy do Was z ciekawą ideą – testem, który będzie miał za zadanie ocenić poziom posiadanej przez was wiedzy o świecie o rzeczach takich jak historia, religie świata czy biologia. Nie martwcie się, nie będziemy wymagać szerokiej szczegółowej wiedzy, a jedynie danych bądź ogólników o tym, co każdy z was musi pamiętać. Chcemy zaznaczyć, że w tym quizie nie chodzi tylko o wygraną, ale przede wszystkim o dobrą zabawę – więc jeśli nie uda wam się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, to przecież nie problem – przecież możecie przetestować swoją wiedzę ponownie. Życzymy wobec tego wszystkim powodzenia!

Kto jest reżyserem filmu Pulp Fiction?

Autorem utworu Don't worry be happy jest:

Jak nazywa się specjalny album do zbierania znaczków?

Beneficjent to:

Które z poniższych drzew jest drzewem iglastym?

Zobacz ile wiesz! cz2

 

I jak wam poszło? Pytania były proste, czy może czasem brakowało Wam wiedzy w jakimś wątku? Zachęcamy do pochwalenia się swoim wynikiem!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik