w

Zaatakowała małego chłopca spacerującego z rodzicami. Z zimną krwią wbiła mu nóż w twarz.

Cudzoziemka zaatakowała dziecko w Tbilisi. Trzyletni chłopiec z rodzicami i siostrą minął ją, a napastnik rzucił się na niego nożem. Jak widać, w dzisiejszych czasach wszyscy musimy uważać na każdym kroku. Świat to strasznie niebezpieczne miejsce.

Media właśnie otrzymały informację o strasznym ataku. Brutalny atak miał miejsce w Tbilisi w Gruzji. Trzylatek spacerował z matką, gdy obok niego przeszła kobieta. 51-latka nagle dźgnęła chłopca nożem w twarz. Zaraz potem odeszła na chwilę, ale po chwili rzuciła się na siostrę 3-latka, jakby nie była zadowolona z tego, co zrobiła.

noz1

Na szczęście rodzicom udało się wtedy zareagować i obronić swoje dzieci. Gdyby sytuacja nie została uwieczniona przez nadzór miejski, napastnik mógł pozostać niezauważony, ponieważ opuścił miejsce zdarzenia natychmiast po ataku. Poza tym nie miał on absolutnie nic wspólnego z dzieckiem ani jego rodziną. 51-latka uciekła, ale następnego dnia została złapana.

noz2

Teraz czeka na rozprawę w sądzie. Grozi jej do 10 lat więzienia. Obecnie nie wiadomo, co go napędzało. Jednak kiedy oglądamy wideo, możemy odnieść wrażanie, że jest szalona. Trzylatek trafił do szpitala. Tam lekarze zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wyeliminować skutki ataku. Chłopiec prawdopodobnie przejdzie poważną operację i będzie hospitalizowany przez kilka dni.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik