w

Zabił niemal sto kobiet, które potem wykorzystał. Mimo to, znalazła się taka, która chciała go poślubić.

Jako jeden z najgorszych seryjnych morderców na świecie, on i jego partner, 40 lat od niego młodszy, mieli dziecko. 65-letni Siergiej Tkacz to były policjant, który mógł zamordować ponad 100 kobiet.

Podczas swojej 25-letniej kariery morderczej mężczyzna wykorzystał kobiety, które wcześniej zamordował, i wykorzystał swoje doświadczenie policyjne do ukrycia ciał. Elena jest 40 lat młodsza od niego. Jako nastolatka po raz pierwszy zobaczyła Siergieja w telewizji i od razu się w nim zakochała.

morderca1

Następnie wysłała mu perfumowany list, który musiał tak podpalić mężczyznę, że postanowił złożyć propozycję młodej kobiecie. Kilka miesięcy później odbył się ślub i stosunek płciowy, który doprowadził do córki Elizavety. Elena i Sergei regularnie widują się w więzieniu. Kobieta nie boi się o swoje bezpieczeństwo, choć Tkacz ma w mieszkaniu dostęp do np. Noży kuchennych, których używa podczas stosunku płciowego.

morderca

Przestępcy tacy jak Tkacz są zwykle zamknięci w klatce, ale zgodnie z prawem ukraińskim wszyscy więźniowie pozostający w związku małżeńskim mają prawo do trzydniowych wizyt małżeńskich co dwa miesiące. Wygląda na pokornego starca, ale jest bezwzględnym mordercą, który zabił ponad 100 kobiet.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik