w

Zamiast zajmować się dzieckiem, grała w gry komputerowe. Nie zauważyła, że 2-latka umierała w męczarniach.

Matka zaledwie 2-letniej Eve z Wielkiej Brytanii znęcała się nad swoim dzieckiem. W czasie, gdy dziecko umierało na skutek obrażeń zadanych przez kobietę, ta grała z partnerem na komputerze.

Lekarze, którzy przeprowadzili sekcje zwłok dziecka zaznaczyli, że obrażenia, których doznała 2-latka bardzo przypominały te, które można odnieść w trakcie wypadku samochodowego. Dziewczynka miała bowiem pękniętą czaszkę, złamane żebra i pękniętą śledzionę. Śledczy, którzy zajmowali się całą sprawą twierdzą, że zarówno matka dziecka jak i jej partner najprawdopodobniej byli świadomi tego, jak poważne są obrażenia 2-latki.

gry

Niestety, nie zabrać jej do szpitala, by tam została jej udzielona pomoc. Zamiast tego, 26-letnia matka podała dziecku kodeinę. Po wszystkim sama wróciła dalej grać na komputerze partnerem. Jak się później okazało, dawka tego środku psychoaktywnego okazała się dla dziecka śmiertelna. Matka 2-latki i jej partner nie przyznają się do winy. Miejmy nadzieję, że sąd wyciągnie wobec nich odpowiednie konsekwencje.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik