w

Zauważyli, że ich dziecko dziwnie się zachowuje w łóżeczku. Postanowili zamontować ukrytą kamerę…

Laura Haigh i jej partner Dean Evans wychowują razem czworo dzieci. Jednak ta historia dotyczy jej najmłodszego 18-miesięcznego syna.

Kobieta poczuła, że w jej domu dzieje się coś dziwnego, więc wraz z partnerem zdecydowała się zainstalować kamerę w pokoju chłopca. Pewnej nocy spojrzeli na zdjęcie z kamery internetowej i byli naprawdę zszokowani. Zobaczyli, że obok ich syna śpi drugie dziecko.

dziecko1

Natychmiast pobiegli do jego pokoju, aby sprawdzić, jaka sylwetka była w aparacie, ale nic nie znaleźli. Kiedy Laura pomyślała o tej sprawie, odkryła, że przyłapała syna na machaniu „pustym pokojem” więcej niż jeden raz. Kobieta podkreśla, że nie jest to jedyne zjawisko paranormalne, jakiego doświadczyła w tym domu.

dziecko2

Zdjęcia z przeszłości ukazywały świecące kule lub cienie. Matka chłopca jest przekonana, że ​​w jej domu dzieje się coś dziwnego, ale Dean miał teraz wątpliwości, choć był sceptyczny. Jak twierdzi to co się wydarzyło, widział na własne oczy i było to coś innego, niż tylko opowieści partnerki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik