w

Zdjęcia staruszki duszącej się poduszką w domu opieki obiegły sieć. Internauci są wściekli!

Podjęcie decyzji o umieszczeniu członka rodziny w domu opieki zawsze jest trudna dla bliskich. Często jednak jest to jedyne możliwe wyjście.

Każdy chciałby do końca swoich dni mieszkać w swoim domu i nie musieć być zależnym od innych, jednak często osoby w starszym wieku znajdują się w sytuacji, kiedy to potrzebują nieco więcej opieki i pomocy przy wykonywaniu choćby najprostszych codziennych czynności. Kiedy też podejmujemy decyzję o umieszczeniu bliskiej nam osoby w ośrodku opieki liczymy, że będą oni mieli tam zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.

staruszka1

Jak się okazuje nie zawsze tak jest. Gdy James Brown pojawił się w odwiedziny u swojej matki znajdującej się w jednym z takich ośrodków w Ohio, był świadkiem czegoś przerażającego. Znalazł on swoją matkę siedząca na wózki, z twarzą opartą o poduszkę i walczącą o oddech, bo nie była w stanie samodzielnie się podnieść. Syn kobiety natychmiast wezwał pomoc, jednak minęło bardzo dużo czasu, zanim ktoś się pojawił. Cała historia została opisana na profilu przyjaciółki rodziny, której zależy na tym, by dowiedziało się o niej jak najwięcej osób.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik