w

Zobaczył, że ktoś bije kobietę i dziecko. Wściekł się i zrobił coś, co inni bali się zrobić.

Zdecydowanie jedną z największych zalet Internetu jest to, że dzięki niemu wiele spraw ujrzało światło dzienne. Wiele przestępców zostało też z jego pomocom zatrzymanych. Być może, bez sieci działającej na całym świecie nigdy by to się nie wydarzyło.

Pewien mężczyzna, kilka dni temu podzielił tym, co niedawno przeżył. Internauta stał w korku, kiedy nagle zauważył, jak mężczyzna jadący samochodem obok bije kobietę, a po chwili uderza dziecko siedzące za nim. Widząc tę sytuację, kierowca zmienił pas i zaczął jechać za agresywnym mężczyzną.

reakcja

Gdy wszyscy ruszyli, świadek całego zdarzenia zaczął trąbić, by kierowca zatrzymał się, a w międzyczasie poinformował o wszystkim policję. Funkcjonariusze otrzymali dokładny opis całego zdarzenia, numer rejestracyjny samochodu oraz jego markę. W pewnym momencie, mężczyzna, który zaatakował jadącą z nim kobietę zatrzymał się przy centrum handlowym, po czym wysiadł z pojazdu i skierował się do budynku. Tuż za nim biegła kobieta, zostawiając dziecko w samochodzie.

reakcja1

Pozostawiony w aucie chłopczyk miał opuchniętą twarz a z jego nos był zakrwawiony. Kilka minut później, na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, którzy ruszyli za rodzicami dziecka. Odnaleźli ich w jednym ze sklepów, w którym usiłowali ukraść ubrania. Jak się wkrótce okazało, ojciec chłopca w przeszłości był już notowany za inne przestępstwa.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik