w

Zostawiła córeczkę pod opieką partnera. Kiedy wróciła do domu, dziewczynka zanosiła się od płaczu.

Czasami ogromne zaufanie, jakim obdarzamy inną osobę, może okazać się katastrofalne. Aija Brown o tym się przekonała. Kobieta zaufała swojemu partnerowi, z którym była związana przez wiele lat.

Zostawiła pod jego opieką swoją 1,5-letnią córki Nariah. Ponadto jego koleżanka miała pomóc mu zaopiekować się dziewczynką. Kobieta była spokojna, bo wiedziała, że zostawia dziecko w dobrych rękach. Dziś wie, że bardzo się myliła. Kiedy Aija wróciła, by odebrać córkę, ujrzała straszny widok.

dziecko

Dziewczynka miała między innymi złamane żebra. Matka dziecka natychmiast wezwała karetkę, a kiedy ratownicy zabrali ją do szpitala, matce udało się tylko wyznać dziecku swoją miłość. W szpitalu okazało się, że partner Aiji wykorzystał ją seksualnie. Niestety obrażenia były tak poważne, że dziewczyna zmarła dwa dni później. Jej matki nie stać było na pokrycie kosztów pogrzebu, więc uruchomiono specjalną zbiórkę pieniędzy, z której pieniądze zostaną przeznaczone na pogrzeb. Śledczy wciąż prowadzą dochodzenie w sprawie śmieci dziecka.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik