w

Zostawiła dziecko w samochodzie i poszła zjeść śniadanie. Kiedy wraca do samochodu, nie wierzy własnym oczom!

Większość matek twierdzi, że ​​mogłyby dać z siebie więcej, jeśli nie robią wystarczająco dużo. W rzeczywistości, prawie wszystkie matki robią wszystko najlepiej jak potrafią. Niestety, nie jest tak w każdym przypadku. Pewna matka, ku zdziwieniu wszystkich była przekonana, że nie ma nic złego w tym, że zostawi swoje dziecko w samochodzie i pójdzie zjeść śniadanie wraz ze znajomymi.

Pozostałe wydarzenia zostały nagrane, a cały zapis został opublikowany online. Nie trzeba dodawać, że film szybko rozprzestrzenił się w Internecie, a ludzie nie byli podekscytowani tym, co zobaczyli. To co miało miejsce później zostało nagrane przez monitoring, a całe nagranie opublikowano w Internecie. Nie trzeba dodawać, że film szybko rozprzestrzenił się w Internecie, a ludzie byli oburzeni tym, co zobaczyli. Jak donoszą media, na całe szczęście dziewczynkę w samochodzie zobaczył przypadkowy przechodzień. Mężczyzna położył na pojeździe tablicę informacyjną, dzięki czemu ochronił malucha przed słońcem oraz przegrzaniem.

 

auto1

 

Wkrótce wokół samochodu zebrała się grupa ludzi, którzy rozpoczęli poszukiwania matki dziecka. Po kilku minutach udało się im znaleźć kobietę w pobliskiej kawiarni. Kiedy ta wróciła do samochodu, świadkowie zaczęli ją wyzywać. Matka dziewczynki najwyraźniej wstydziła się całej sytuacji. Błagała o przebaczenie i prosiła aby jej wizerunek nie był upubliczniany na nagraniu. Wiele osób twierdzi, że nagranie nie powinny być opublikowane, ponieważ kobieta miała prawo do zachowania anonimowości. Jednocześnie, inni uważają, że jak najwięcej nagrań tego typu powinno być udostępnionych jako ostrzeżenie przed takimi sytuacjami. Postawa tej matki mogła bowiem doprowadzić do  śmierć dziecka.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik