w

10 całkiem trudnych pytań. Tylko 1 na 60 osób nie myli się ani razu!

Jeśli macie więcej niż 40 lat, te pytania nie powinny zrobić na was żadnego wrażenia! Sprawdźcie, ile pamiętacie z tamtych czasów!

W którym roku zaczęła nadawanie stacja TVP 2?

Gdzie odbywał się Festiwal Piosenki Żołnierskiej?

Quiz wiedzy dla osób 40+ - 17

 

Quizy wiedzy ogólnej to popularna forma rozrywki i sposobu na rozwijanie wiedzy ogólnej na temat różnych dziedzin. Obejmują one wiele dziedzin wiedzy, a ich tematyka może być bardzo zróżnicowana. W zależności od charakteru quizu, mogą pojawiać się w nim zarówno pytania dość ogólnikowe, jak i te dotyczące wiedzy typowo specjalistycznej w danej dziedzinie.

W tym quizie nieliczni mają komplet punktów!

Tym razem przychodzimy do was z całkiem interesującym testem wiedzy o świecie. Taka specjalizacja quizu posiada sporo pozytywów, a największy z nich jest to, że obejmuje ona dużo różnych gałęzi, na przykład historia, biologia czy geografia. Uczestnicząc w zabawie nie tylko przypomnisz sobie o najważniejszych wydarzeniach czy informacjach, ale też uzupełnisz swoją wiedzę na temat kluczowych zagadnień. Wszystko zostało przedstawione w bardzo dogodnej formie i nie powinno zabrać nikomu dłużej niż kilka minut. W takim razie gotowi skontrolować swoją wiedzę? Do dzieła!

Jak opinie po skończeniu quizu? Daliście radę z pytaniami, czy jednak jakieś Was zaskoczyły? Wynik Was satysfakcjonuje? Pochwalcie się!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik