w

Zestaw naprawdę trudnych pytań z wiedzy ogólnej. Średni wynik to ledwo 6/10

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Wiedza ogólna jest niezwykle ważna w życiu każdej osoby, ponieważ pozwala na poszerzenie horyzontów, lepsze zrozumienie świata wokół nas i zdobycie wielu umiejętności, które mogą okazać się przydatne w różnych dziedzinach życia. Dlatego też niewątpliwie istotnym jest, aby przy każdej możliwej okazji wiedzę tą poszerzać o nowe wiadomości, które kiedyś mogą okazać się przydatne.

Czy odpowiesz bezbłędnie na te pytania?

Dziś przychodzimy z jakże popularną formą zabawy, jaką jest test wiedzy ogólnej. Rozrywka ta, poza faktem, że jest genialną opcją do przetestowania poziomu posiadanej wiedzy na temat takich zagadnień jak tradycje, mitologia, biologia czy historia, może ponadto dać okazję na pozyskanie nowej wiedzy o świecie, który nas otacza. Mimo nie tak niskiego stopnia trudności, przy wystarczającej ilości skupienia i sensownego myślenia niezły wynik nie powinien dla nikogo z Was stanowić problemu, choć okaże się to dopiero na koniec, kiedy odpowiecie już na każde z pytań. Gotowi do wzięcia udziału? Powodzenia!

Największy ocean na Ziemi to:

Stolicą Rumunii jest:

Zagłębie Ruhry znajduje się w:

Jaka jest długość równika?

Jaki ładunek mają elektrony?

Kilka prostych pytań! cz5

 

Raczej nie było tak tragicznie, czyż nie? Czy może jednak niektóre pytania okazały się dla Was nie do przeskoczenia? Pochwalcie się swoimi wynikami!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik