w

13-latka zaszła w ciążę z młodszym od siebie chłopcem. Teraz jest gwiazdą Internetu.

13-letnia dziewczynka zaszła w ciążę z młodszym przyjacielem i jest teraz celebrytką w Internecie! Jednak nie wszyscy uważają, że ich historia jest wiarygodna. 13-letnia uczennica z Krasnojarska ogłosiła, że ​​jest w ciąży ze swoim 10-letnim przyjacielem.

Oboje mieszkają w regionie Krasnodar w Rosji i stali się lokalnymi celebrytami. Ich historia jest bardzo kontrowersyjna i obecnie opiekują się nimi służby społeczne. Sprawę potęguje fakt, że matka 13-latka ma raka, a sama rodzina ma problemy finansowe. Możliwe, że cała historia została wymyślona, ​​aby zyskać popularność, mimo że lekarze potwierdzają, że dziewczyna jest w ciąży. Możliwe, że ojciec dziecka nie jest 10-letnim chłopcem, ale kimś innym. Ciężarna uczennica z Krasnojarska została niedawno bohaterką talk show „Live” na kanale telewizyjnym „Rosja-1”.

ciaza1

Dziewczynka przyjechała do programu z mamą, która w pełni wspiera córkę. Po rozmowach z rodziną wyjaśniła, że ​​córka powinna urodzić to dziecko, jeśli chce. Kobieta długo nie była świadoma ciąży swojej córki. Po tej decyzji użytkownicy portali społecznościowych skrytykowali rodzinę. Wielu uważa, że ​​kluczową rolę w tej historii odgrywają nie matczyne, ale materialne instynkty. Lekarze mają wiele wątpliwości co do ojcostwa 10-letniego chłopca. Chłopiec nie wszedł jeszcze w okres dojrzewania, lekarze nie bez powodu nalegają na badanie DNA, ponieważ ojcostwo w tym wieku jest bardzo rzadkie. Dziewczyna stwierdziła, że ​​kocha rzekomego ojca swojego dziecka i chce sformalizować z nim relacje. Nowosybirska położna i ginekolog Natalya Antonova podzieliła się swoją opinią na temat prawdopodobnego przebiegu ciąży w wywiadzie z korespondentką Sib.fm twierdząc, że ryzyko poronienia jest bardzo duże przez fakt, że ciało dziewczynki nie dojrzało do końca.

ciaza2

Lokalne media donoszą, że prawdopodobnie chłopiec był manipulowany, a 13-latek był wykorzystywany seksualnie przez osobę dorosłą. Służby mundurowe wszczęły dochodzenie. 13-letni uczeń z Krasnojarska Zheleznogorsk szybko podbija sieci społecznościowe i ma obecnie do 25 000 kontaktów w sieci społecznościowej VKontakte. 25 stycznia młoda syberyjska dziewczyna założyła stronę na Instagramie i stała się prawdziwą gwiazdą na portalach społecznościowych. Obejrzało go ponad 80 000 osób. Bez wahania umieściła reklamę na swojej stronie internetowej, ponieważ, jak twierdzi, „chce na tym zarobić”. Oprócz licznych „fanów” istnieje spora grupa hejterów, którzy tak naprawdę nie wierzą w historię miłosną dwojga dzieci i aktywnie atakują je na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik