w

13-miesięczna dziewczynka została brutalnie wykorzystana. Maluch jest w ciężkim stanie.

Do tragedii doszło w miasteczku na Pomorzu. Wykorzystano tam 13-miesięczne dziecko. Trudno przyznać, że ktoś mógłby być zdolny do takiego okrucieństwa. Dziewczynka w bardzo ciężkim stanie trafiła do miejscowego szpitala.

Sprawą zajmuje się policja i prokurator. Tragiczne wydarzenia miały miejsce we kilka tygodni temu. Niewiele wiadomo o przypadku okrutnego wykorzystania na dziewczynce. Dziecko zostało po raz pierwszy przyjęte do szpitala w miejscowości, w której mieszkało. Tam otrzymał pierwszą pomoc. Lekarze natychmiast powiadomili policję o przestępstwie na 13-miesięcznym dziecku.

wykorzystanie

Stan dziewczynki był tak ciężki, że lekarze zdecydowali się zabrać ją do innego szpitala. Dziennikarze ustalili, że tam przeszła skomplikowaną operację. Doniesienia medialne potwierdziła prokuratura rejonowa. Jednak ze względu na proces śledczy nie ujawniają okoliczności popełnienia przestępstwa.

wykorzystanie1

Śledczy nie ujawnili szczegółów, ale  pewnemu portalowi internetowemu udało się uzyskać nieoficjalne informacje na temat sprawy. Według dziennikarzy sprawca przestępstwa został już zatrzymany przez policję. Najprawdopodobniej jest to sąsiad matki 13-miesięcznej dziewczynki. Tego dnia dziecko było pod jego opieką.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik