w

3-latek i jego 10-miesięczna siostra byli wykorzystywani przez ojczyma. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Na całym świecie żyje wielu okrutnych ludzi, którzy bez wahania mogą posunąć się do najgorszych zachowań. Historia ta doskonale udowadnia to, że niektórzy bez mrugnięcia okiem potrafią wyrządzić krzywdę drugiej osobie. Niestety, w tym przypadku ucierpiały niewinne dzieci.

Kilka dni temu, w szpitalu w argentyńskim Santa Fe zmarł 3-letni chłopiec po tym, jak został brutalnie wykorzystany seksualnie. Jego młodsza, 10-miesięczna siostra wciąż walczy o życie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, dzieci trafiły do szpitala kilka tygodni temu. Stan 3-latka po przewiezieniu do szpitala był krytyczny, ponieważ miał pękniętą czaszkę, połamane żebra i uszkodzoną klatkę piersiową.

rodzenstwo

Choć personel szpitala robił wszystko co w jego mocy, niestety jego życia nie udało się uratować. Jego siostra natomiast znajdowała się w znacznie lepszym stanie. Dziewczynka wciąż znajduje się pod opieką specjalistów, którzy będą się nią zajmować odpowiednio długo. Podczas badań, lekarze odkryli, że dzieci wykazywały wyraźne oznaki zaniedbania i przemocy fizycznej, dlatego poinformowali o wszystkim policję. Funkcjonariusze w pierwszej kolejności przesłuchali matkę dzieci, która o to co się stało oskarżyła swojego partnera, który jest ich ojczymem. Mężczyzna, który wykorzystywał seksualnie maluchy, niedługo później został aresztowany i postawiony przed sądem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik