w

50-latek udawał swoją partnerkę w trakcie kwarantanny. Jego pomysłowość nie mieści się w głowie!

Pewien mężczyzna, usiłował oszukać funkcjonariuszy policji, udając swoją partnerkę na kwarantannie, by uchronić ją od kary. Mężczyzna mówił piskliwym głosem, a także ubrał kapelusz kobiety chcąc w ten sposób oszukać policjantów.

50-latek wraz ze swoją partnerką powinni przebywać na przymusowej kwarantannie, dlatego pewnego dnia funkcjonariusze policji postanowili sprawdzić, czy para stosuje się do obowiązujących ich przepisów. Kiedy policjanci poprosili, by partnerka 50-latka pokazała się w oknie, ten ubrał jej kapelusz i zaczął udawać kobietę. Widząc to, mundurowi zażądali, by para pokazała się w oknie razem, jednak mężczyzna wciąż próbował oszukać ich, trzymając kapelusz swojej partnerki w ręce.

Doświadczeni funkcjonariusze szybko zorientowali się, że 50-latek stara się wprowadzić ich w błąd, dlatego postanowili wejść do jego mieszkania. Wtedy okazało się, że jego partnerki nie ma w domu, ponieważ wyszła, rzekomo by wyprowadzić psa. Za opuszczenie mieszkania kobiecie grozi kara do 30 tysięcy złotych.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik