w

9 rzeczy, które sprawiają, że francuskie kobiety wyglądają tak naturalnie. To takie proste!

Każda z pań nieustannie dąży do tego, by jej wygląd był olśniewający. Wykorzystują do tego wiele preparatów, poddają się licznym zabiegom upiększającym i robią wiele innych rzeczy, by wyglądać pięknie.

Wyjątek stanowią jednak kobiety z Francji, które słyną z tego, że mają wrodzony wdzięk, a także z ich młodego wyglądu, nawet po ukończeniu 40 lat. Wszystko dzięki temu, że stosują poniższe sztuczki. Porady te pomogą dosłownie każdej z pań w zmianie swojego wyglądu.

1. Naturalne brwi
Kobiety z Francji rzadko pogrubiają swoje brwi. Wolą one dbać o ich naturalny wygląd oraz gęstość.

2. Konturowanie
Francuzki nie konturują swoich twarzy, ponieważ zakrywa to wszystkie cechy naturalne i tym samym sprawia, że twarz wygląda zbyt sztucznie.

3. Czerwona szminka
Czerwona szminka, jest sprawdzonym sposobem pań z Francji na to, by znacznie rozjaśnić twarz, bez względu na styl.

4. Niedoskonałości
Francuzki nie próbują usuwać najmniejszych niedoskonałości swojego wizerunku. Wręcz przeciwnie, uważają, że takie małe rzeczy nadają im bardziej ludzki wygląd

5. Manicure
Zdecydowana większość pań z Francji ma krótkie i proste paznokci. Uważają one bowiem, że jest to niepotrzebny, a nawet wulgarny dodatek.

6. Niepotrzebne kosmetyki
Francuzki zwykle używają dwóch pomadek – jednej naturalnej i jednej czerwonej. Podkładu używają jedynie do tego, by delikatnie podkreślić swoje piękno, ale nie nakładają go co kilka godzin, dzięki czemu ich skóra może swobodnie oddychać.

7. Stylizacja włosów
Francuzki trzymają się jednej zasady – mogą nosić tanie ubrania i nikt tego nie zauważy, ale według nich tania fryzura całkowicie zrujnuje cały wygląd. Dlatego też, nie oszczędzają one na wizytach u fryzjera.

8. Akceptują siebie
Francuskie kobiety rzadko decydują się na chirurga plastycznego. W Paryżu ciężko spotkać kobiety z poprawionymi policzkami, skorygowanymi nosami czy pełnymi brwiami. Francuzki wcześnie uczą się akceptować siebie i nie martwić się o niedoskonałości.

9. Zimne prysznice
Francuzki doskonale wiedzą, jak dobrze działa zimny prysznic tuż po gorącej kąpieli. Doskonale poprawia on krążenie krwi w naszym organizmie oraz pomaga w uniknięciu przebarwień na skórze.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik