w

9 zdjęć idealnie obrazujących nasze życie przed i po 30-stce. Lepiej nie da się tego ująć!

Wiele osób, szczególnie tych młodszych uważa, że osoby, które skończyły już 30 lat muszą czuć się całkiem staro.

Z biegiem czasu bowiem zmienia się nie tylko nasz wygląd, ale i podejście do naszego życia, zdrowia oraz wielu innych rzeczy.

Zmiany te właśnie najłatwiej zaobserwować u osób, które ukończyły już 30 rok swojego życia. To, co stawialiśmy na pierwszym miejscu w naszej piramidzie wartości w wieku 20 lat niekoniecznie będzie priorytetem dla nas, kiedy osiągamy 30 rok życia.

W tym wieku właśnie zaczynamy patrzeć na wszystko z całkowicie innej perspektywy i do wielu spraw podchodzimy zupełnie inaczej, niż w młodości.

Wiele zmienia się także w naszym stylu życia, głównie przez obowiązki, jakie wówczas na nas nakłada w pełni dorosłe życie.

Przygotowaliśmy dla was 9 obrazków ukazujących jak życie zmienia się właśnie po 30 roku życia. I choć to z pozoru jedynie zabawne sytuacje, to faktycznie osoby mające więcej niż 30 lat mogą potwierdzić, jak bardzo są one prawdziwe.

 

trzydziestka (2)

 

Metabolizm – trzeba się z tym pogodzić, ze po trzydziestce metabolizm zaczyna zwalniać, i dużo trudniej jest zachować kontrolę nad naszym ciałem i wagą.

Wystarczy odrobina zapomnienia, a może się okazać, ze nie zmieścimy się już w nasze ulubione ciuchy, w które jeszcze tak niedawno wbijaliśmy się bez większego problemu, mając jeszcze odrobinę zapasu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego zdjęcia…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik